YOUNGTIMER RALLY SIGULDA 2015 IR NOSLĒDZIES

19. septembrī norisinājās Latvijas Antīko automobiļu kluba Youngtimer Rally un YTRČ ģenerālsponsora Vanilla Travel kalnā braukšanas sacensības. Pasākumā piedalījās 36 automašīnas un 4 motocikli. Pasākums kā ierasts sākās ar reģistrāciju pie Depo, Siguldas šosejā, kur dalībniekiem tika piešķirti starta numuri un tika dota pēdējā iespēja pieregulēt savus auto vai pat blakus veikalā nopirkt kādu trūkstošu detaļu vai instrumentu.

Tālāk visi dalībnieki devās uz Sēnītes stāvlaukumu, kur tika dots starts kafijas dzeršanai, plātsmaižu ēšanai un veiklības braucieniem. Katram dalībniekam tika doti divi braucieni, lai uzstādītu pēc iespējas labāku laiku. Šajā disciplīnā varēja pārliecināties par dažādo spēkratu apgriešanās rādiusu un manevrētspēju. Par labāko, ātrāko un veiklāko tika pasludināts Elmārs Tikums ar Opel Ascona, bet no motociklistiem veiklākais bija Juris Martins ar BMW R 75/7.

13.00 sākās pasākuma galvenā daļa – kalnā braukšanas sacensības pa Lorupes gravas ceļu. Četru braucienu laikā dalībniekiem bija jāuzrāda pēc iespējas labāks laiks, lai cīnītos par uzvaru savā grupā. Automašīnas tika dalītas grupās atkarībā no izlaiduma gada un svara/jaudas attiecības. Pirms oficiālajiem startiem dalībniekiem bija iespēja izbraukt trasi, lai iepazītos ar to. Lai gan pāris dalībniekus piemeklēja kādas tehniskas problēmas, pasākums norisinājas raiti un veiksmīgi. Arī skatītāji bija ieradušies aplūkot interesantos spēkratus un redzēt tos darbībā. Kalnā braukšanas sacensībās absolūti labāko laiku uzstādīja Raimonds Eriņš ar savu Volvo 740, bet no motocikliem nepārspēts palika Mārtiņš Grandāns ar BMW K100RT.

Organizatoru komanda vēlas teikt lielu paldies pasākuma atbalstītājiem – Vanilla Travel, Opel, Siguldas pašvaldībai, Ergo, ScaleModels.lv, ADParts, Pony&Smith, Express Auto Parts un visiem pārējiem uzticamajiem draugiem.
Rezultāti aplūkojami šeit!

© 2013 Pony&Smith