YOUNGTIMER Coffeetime 2018-1

Latvijas Antīko automobiļu kluba Youngtimer Rally sekcija savu sezonu atklās 6. maijā ar “Youngtimer Coffeetime” salidojumu. Atšķirībā no iepriekšējiem diviem gadiem, šis pasākums norisināsies pie Arēnas Rīga. Līdz ar to būs ērtāka piekļūšana gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem.

“Youngtimer Coffeetime” mērķis ir pirms sezonas sapulcēt visus esošos un potenciālos dalībniekus, interesentus un klasisko auto entuziastus kopīgā pasākumā bez sportiska piegājiena. Šie salidojumi parasti pulcē vairāk kā 150 klasiskos automobiļus un motociklus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Pateicoties EuroPark un Arēna Rīga nodrošinātajai teritorijai, šogad varam atļauties arī divreiz lielāku dalībnieku skaitu.

Pasākumā ir iespēja piedalīties ar automašīnām, kuras atbilst Youngtimer Rally katalogam un motocikliem, ražotiem līdz 1988. gadam. Ja jūsu spēkrats nav šajā katalogā, bet ir vēlme piedalīties un uzskatāt, ka tas ir interesants, īpašs vai piemērots, droši piesakieties – izskatīsim individuāli.

Lai pasākums būtu vēl krāšņāks, laipni aicināti piedalīties arī klasiskie motocikli un automašīnas, kas ražotas līdz 1945. gadam.

Lūgums līdz pasākumam parupēties par sava spēkrata tehnisko un vizuālo stāvokli un spožumu!

Ierašanās pasākuma norieses vietā no 11:00

Dalības maksa – 5 EUR no automašīnas vai motocikla.

Skatītājiem ieeja bez maksas (apmeklētāju autostāvvieta pie Arēnas Rīga C sektora – 1.00€/h)

© 2013 Pony&Smith