“Pretī rudenim 2023” atskats

1. septembra pievakarē seno motociklu tehnikas cienītāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pulcējās “Ķoņu dzirnavās”, lai jau 2. septembra rītā ņemtu dalību AAK sezonas noslēguma pasākumā “Pretī rudenim 2023”. Pasākums pulcēja 46 seno motociklu ekipāžas, bet kopskaitā, ar līdzbraucējiem, pasākumā dalību ņēma 80 senās mototehnikas cienītāji.
Visas dienas garumā baudijām Vidzemes ainavas un dažādus apskates objektus- apskatījām seno spēkratu kolekciju “Dzintari”, pabijām Burtniekos ar lielisku pusdienu pauzi, tālāk devāmies un Rūjienu, kur mūs ciemos uzņēma kalējmeistars Edvīns Šakalis. Papildus tam, Rūjienas centrā organizējām nelielu mototehnikas izstādi, kas tiešām bija ļoti labi apmeklēta. Neizpalika arī sportiskās aktivitātes.
Jau vakarpusē atgriezāmies “Ķoņu dzirnavās”, kur tika aizvadīta vakara saviesīgā daļa ar apbalvošanu, dejām un lieliskām sarunām līdz rīta gaismai. Baudijām arī Ziemeļu ģimenes sarūpēto īpašo svētku kūku, kas nelika vilties nevienam vakara dalībniekam.
AAK SMS vārdā izsaku sirsnīgu pateicību Ķoņu dzirnavu saimniecei par lielisku uzņemšanu un viesu izguldīšanu. Paldies kafejnīcai “Burtniekkrasts” par gardām pusdienām. Pasākums noteikti nebūtu tik kvaliatīvs un skaists bez vairākiem SMS biedriem un viņu sievām, kuras ņēma aktīvu līdzdalību pasākuma organizēšanā- Paldies Jums!!!
Lai Jums visiem darbīga “klusā sezona” un tiekamies jau pavasarī!
Ar patiesu cieņu, Armands Ābele

© 2013 Pony&Smith