Pirmais asfalta Youngtimer Rally Smiltene-Otepää

2014. gada 12.-13. jūlijā Latvijas Antīko automobiļu klubs pirmo reizi rīko pasākumu, kas sevī ietvers divas valstis – Latviju un Igauniju – “Youngtimer Rally Smiltene-Otepää″. Rallijs pulcēs vairāk kā 30 ekipāžas ar klasiskajiem automobiļiem no Latvijas, Igaunijas, Krievijas un, iespējams, arī no citām ārvalstīm.

Pasākuma pirmajā dienā dalībniekiem būs jāveic regularitātes braucieni pa asfalta seguma ceļiem, bet otrajā dienā būs iespēja izvēlēties starp grants ceļu regularitātes braucieniem vai foto orientēšanos pa Smiltenes rajona asfalta ceļiem.

Jau sestdienas rītā Smiltenes pilsētas iedzīvotājiem un viesiem tiks sniegta iespēja klātienē apskatīt klasiskos spēkratus pilsētas centrālajā laukumā, kam sekos parādes brauciens pa Smiltenes ielām un veiklības braucieni. No pilsētas laukuma arī tiks dots starts pirmajam regularitātes posmam, kas tālāk vedīs Igaunijas virzienā. 
Nākamie posmi norisināsies Otepē un tās apkārtnē pa fantastiski skaistiem, līkumainiem un kalnainiem ceļiem. Dienas pēdējais posms jau vedīs atpakaļ uz Latviju un mūsu naktsmītni – atpūtas parku Lācītes. Nākamajā dienā dalībniekiem būs iespēja izvēlēties starp piedalīšanos regularitātes rallijā pa grants ceļiem, vai arī foto orientēšanās braucienu pa asfalta ceļiem. Šīs abas disciplīnas norisināsies Smiltenes rajonā.

Informācija un reģistrācija atrodama mūsu mājaslapā www.youngtimerrally.lv, facebook.com/youngtimerrally un www.aak.lv.

© 2013 Pony&Smith