Klasiskās tehnikas pop-up parāde 4. maijā!

Lai nedaudz noķertu svētku sajūtu un sagatavotos šai vasarai, kā nekā Youngtimer Rally 10. sezona, Latvijas Antīko automobiļu klubs aicina piedalīties 4. maija pop-up klasisko auto parādē pa jau ierasto maršrutu Rīgas Motormuzejs – Brīvības piemineklis – Rīgas Motormuzejs.

Ir laiks izvilkt savus youngtimerus, freshtimerus, oldtimerus, padomju tehniku, motociklus un smago tehniku, lai atklātu sezonu nedaudz neierastā veidā. Ievērojot visus epidemioloģiskos drošības pasākumus, ceļu satiksmes noteikumus un pieklājības normas, aicinām veikt šo maršrutu par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienai un Latvijas Antīko automobiļu klubam! Pie Rīgas Motormuzeja būs sagatavots neliels foto stūrītis, kur iemūžināt savu spēkratu. Publicējot bildi, izmantojiet #AAKparade.

Maršruts veicams jebkurā brīdī laika posmā no 11:00-13:00. Maršrutu iespējams veikt arī pretējā virzienā – Brīvības piemineklis – Rīgas Motormuzejs – Brīvības piemineklis.

Atšķirībā no Rīga Retro pasākuma parādes braucieniem, Brīvības iela nebūs slēgta un braukšana būs ievērojot CSN un luksaforu signālus. Nekādas izstādes un pulcēšanās nav paredzētas un atļautas. Neaizmirstiet pārbaudīt savas automašīnas tehnisko apskati, OCTA apdrošināšanu un VS sertifikāta derīguma termiņu!

karte

© 2013 Pony&Smith