Grand Tour of Estonia (Retro Baltika)

Klasisko automobiļu salidojums “Grand Tour of Estonia”, ko organizē Igaunijas Antīko automobiļu klubu apvienība kopā ar Latvijas Antīko automobiļu klubu, norisinās reizi piecos gados. Šogad tas jau būs ceturtais šāds pasākums. Salidojums norisināsies no 20.-23.jūnijam, katru dienu pārbraucienu režīmā mērojot līdz 200km. Ikviens interesents ar vismaz 35 gadus senu spēkratu ir laipni aicināts mums pievienoties. Nakšņošana teltīs būs bez maksas, bet, ja vēlaties palikt viesnīcā, kempingā vai viesu namā, rezervācijas un apmaksas būs jāveic pašiem. Visas Igaunijas tūrisma mājaslapas ir pieejamas angļu valodā, līdz ar to problēmām ar naktsmītņu atrašanu nevajadzētu būt.

19.jūnijā ir plānota dalībnieku ierašanās un reģistrācija pasākumam Pērnavā (Pärnu), “Konse Motel and Mobile Home park” teritorijā (http://www.konse.ee). Reģistrācija būs atļauta līdz nākamās dienas 12.00.

20.jūnijā pēc klasisko spēkratu izstādes 12.00 tiks dots starts braucienam caur Kilingi-Nomme un Moisakula līdz Valmierai, kur arī tiks pavadīta nakts.

21. jūnijā pasākuma dalībnieki atgriezīsies Igaunijā caur Valgu, kur 12.00 pie militārā muzeja notiks automobiļu izstāde. 14.00 dalībnieki turpinās ceļu maršrutā Tsirguliina – Tagula – Antsla – Somerpalu – Voru. 16.00 Viru pilsētā būs vēl viena spēkratu izstāde. Naktsmītne paredzēta ezera krastā netālu no Rouge ciematiņa.

22.jūnijā 10.00 ir plānots Igaunijas ceļu muzeja un blakus esošas Mūzikas Muižas apmeklējums. Tālāk maršruts caur Polvas pilsētiņu vedīs līdz Mooste ciematiņam, kur ir plānota ekskursija pa Muižas kompleksu. Ap 17.00 ir plānota dalībnieku ierašanās Tartu, kur notiks spēkratu izstāde Tartu Rātslaukumā (Küüni iela). Nakšņošana paredzēta pie Elvas pilsētiņas estrādes. 20.00 paredzēts klasisko spēkratu parādes brauciens.

23.jūnijā no Elvas dosimies uz Vohma (caur Palamuse un Poltsamaa). 13.00 Vohma pilsētiņā ir paredzētas pusdienas dalībniekiem un automobiļu izstāde. Pēc tam caur Turi un Väätsa dosimies uz Paidi, kur 17:00 būs pasākuma oficiālais finišs.

Reģistrācijas un apmaksas beigu termiņš ir 2.jūnijs. Reģistrācijas informācija ir jānosūta uz adresi suursoit@vanatehnika.ee. Reģistrācijas e-pastā ir jānorāda:

  • Dalībnieka vārds un uzvārds
  • Tālruņa numurs
  • E-pasta adrese
  • Automobiļa fotogrāfija
  • Marka
  • Modelis
  • Izlaiduma gads

Dalībnieku saraksts ar automobiļu fotogrāfijām tiks publicēts http://www.vanatehnika.ee

Dalības maksa automašīnai+vadītājam ir 20EUR, katrs līdzbraucējs ir papildus 10EUR. Sākumskolas vecuma bērniem 5EUR, bērnudārza vecuma bērniem dalība bez maksas.

Dalības maksa ir veicama pēc tam, kad esat saņēmis apstiprinājuma ziņojumu savā e-pastā.

Maksājuma saņēmējs: Eesti Vanatehnika Klubide Liit
Konta numurs: EE132200221061429917

Kontaktinformācija: Tõnu Piibur +372 5116265, tonu@kuusaluautobaas.com.
Informācija par maksājumiem un reģistrāciju: Mati Kits +3725525324, mati@rexer.ee
Jautājumus angļu valodā var adresēt: martkirik2009@hotmail.com

© 2013 Pony&Smith