Coffeetime 2023

Latvijas Antīko automobiļu kluba Youngtimer Rally sekcija savus 12. sezonas izstāžu formāta pasākumus noslēgs 10. septembrī ar Rīgas Motormuzeja un AAK Youngtimer Rally kopīgi rīkoto Coffeetime 2023 salidojumu.

Arī šoreiz būsim parūpējušies par aktivitātēm – par godu Tēvu dienai būs īpašs foto stūrītis, vairāki lieliski kafijas pagatavotāji un ēdinātāji, kā arī bērniem Rīgas Motormuzejs nodrošinās pastkaršu darbnīcu, automodelisma trase un vēsturisko bērnu pedāļmašīnu sacensības.

Turpināsim labās un veiksmīgās tradīcijas, un arī šis pasākums būs veltīts Ukrainas atbalstam. Tādēļ, dalības maksa saglabāsies iepriekšējā un puse no tās tiks ziedota biedrībai Agendum, kas Ukrainas aizstāvjus nodrošina ar autotransportu.

Pasākumā ir iespēja piedalīties ar automašīnām, kuras atbilst Youngtimer Rally katalogam un motocikliem, ražotiem līdz 1997. gadam. Ja jūsu spēkrats nav šajā katalogā, bet ir vēlme piedalīties un uzskatāt, ka tas ir interesants, īpašs vai piemērots, droši piesakieties – izskatīsim individuāli.

Lai pasākums būtu vēl krāšņāks, laipni aicināti piedalīties arī klasiskie motocikli un automašīnas, kas ražotas līdz 1945. gadam.

Lūgums līdz pasākumam parupēties par sava spēkrata tehnisko un vizuālo stāvokli un spožumu!

Reģistrācija līdz 5. septembrim!

Ierašanās pasākuma norises vietā no 10:00.
Iepriekš reģistrējoties dalības maksa – 20 EUR no automašīnas vai motocikla.
Skatītājiem ieeja bez maksas.

Reģistrācija – https://youngtimerrally.lv/event/youngtimer-coffeetime-2023-2/

© 2013 Pony&Smith