AAK un Youngtimer Rally “Dod pieci”

Latvijas Antīko automobiļu kluba Youngtimer Rally sekcija aicina piedalīties labdarības maratonā Dod Pieci. Šī gada AAK gada ballē mēs vāksim ziedojumus, ko 23. decembrī nogādāsim Latvijas Radio 5 – Pieci.lv studijā. Arī daļu no izsoles ienākumiem novirzīsim Dod Pieci mērķim.

Labdarības maratons Dod Pieci ir daļa no starptautiska projekta “Serious Request”, kura ietvaros dažādās Eiropas valstīs ik gadu notiek vairāki labdarības maratoni. Pirmā stikla studija darbojās 2004. gada pirmssvētku laikā Nīderlandes pilsētā Utrehtā, savukārt pirmais labdarības maratons Latvijā noritēja 2014. gada decembrī.

Labdarības maratons Dod Pieci šogad noritēs no 17.-23. decembrim, un pirmo reizi Latvijas Radio 5 – Pieci.lv stikla studija atradīsies Doma laukumā, kur ik gadu šajā laikā norit arī tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš.

Atbalsta programma Plecs, kurai ziedojumus vāc labdarības maratonā Dod Pieci, darbosies Ziedot.lv paspārnē un atbalstīs ģimenes, kas nolēmušas uzņemt bērnus no bērnunamiem. Turklāt „Plecs” pārņems daļu bāriņtiesu funkciju. Savukārt Labklājības ministrija sola finansējumu ne vien „Plecam”, bet arī jaunu atbalsta centru izveidei, kas cilvēkiem palīdzēs saņemt nepieciešamos pakalpojumus, piemēram, psihologa konsultācijas. Līdz ar to bāriņtiesām vairs nebūs jāpilda pretēji uzdevumi – motivēt un kontrolēt ģimenes, kas uzņem bērnunamu bērnus.

Gadījumā, ja vēlies pievienoties mūsu akcijai, bet nevari apmeklēt AAK balli, raksti valts@youngtimerrally.lv un izdomāsim risinājumu.

© 2013 Pony&Smith