AAK PTS vasaras brauciens „Smiltenei-100”!

Šī gada 18.-19.jūlijā Smiltenes pilsētas svētku ietvaros, Padomju Tehnikas sekcija rīko pasākumu „Smiltenei 100”! Pasākuma tēma: Pieskaņojies savam auto!

Pasākums sāksies 18.jūlijā ar reģistrāciju pie BKSB 9:00-9:30, tālāk sekos „Senlietu kolekcionāru un restauratoru saieta Biķerniekos” apmeklējums. Tad dosimies uz Vaidavas pagasta “Meldri “ , kur apskatīsim privāto senlietu kolekciju. Pēcpusdienā ieradīsimies Smiltenē , kur priecēsim Smiltenes novada iedzīvotājus un viesus viņu pilsētas 100-tajā jubilejā un vakara noslēgumā dosimies uz atpūtas kompleksu „Silmači” , kur sekos vakara svinīgā daļa ar banketu, dejām un, protams, izsoli!(Dalībniekiem lūgums pārskatīt savas garāžas, iespējams, tur atrodas kāds izsolāms priekšmets!). Atpūtas kompleksā “Silmači” tiks nodrošinātas nakts mītnes.

Otrajā dienā apskatīsim Mežkopības un seno lietu muzeju un Raunas ķieģeļcepli.

Dalības maksa PTS biedriem: auto vadītājam 35EUR, katram līdzbraucējam 30EUR.

Citiem pretendentiem un AAK biedriem, kas nav nomaksājuši biedra naudu par 2020.gadu: auto vadītājam 45EUR un katram līdzbraucējam 40EUR.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam dalība pasākumā par brīvu, taču atsevišķa gultasvieta un vieta pie galda vakara pasākumā netiek nodrošināta.

Tā kā sestdien pusdienas pasākuma plānā nav paredzētas, tad lūdzu parūpējieties par groziņiem! Biedriem atgādinām paņemt līdz arī jaunos karodziņus un kakla lentes! Dalībniekiem, kuri nav biedri- padomāt par kakla lenti, kur varētu iekārt dalībnieka karti! (1 uz ekipāžu)

Reģistrācija ilgs līdz 12.jūlijam, bet dalības maksa jāsamaksā līdz 13.jūlijam pēc saņemta dalības apstiprinājuma e-pasta! Pēc maksājuma saņemšanas, nosūtīsim detalizētu pasākuma plānu!

Reģistrācija PTS mājaslapā!

© 2013 Pony&Smith