AAK aicina iesaistīties Dod Pieci

Latvijas Antīko automobiļu klubs, pateicoties biedru atsaucībai un dāsnumam, jau četrus gadus ir iesaistījies labdarības maratonā Dod Pieci. Neskatoties uz to, ka tradicionālā Ziemassvētku balle arī šogad izpaliek, mēs vēlētos turpināt šo svarīgo un nozīmīgo iesaistīšanos arī šogad. Tādēļ aicinām kluba biedrus ziedot šī gada labdarības projektam. Lai saglabātu šo kā kluba tradīciju, maksājumu veikt uz Latvijas Antīko automobiļu kluba kontu, lai kopā saziedoto summu pārskaitītu ziedot.lv

Biedrība “LATVIJAS ANTĪKO AUTOMOBIĻU KLUBS”
Reģ. Nr. 50008001881
A/S “Swedbank”, kods HABALV22
LV46HABA0551002641178

Maksājumā norādīt: dod pieci projektam

Minimālā summa – 5EUR.

Maksājumu veikt līdz 22. decembra vakaram.

Šogad – vides pieejamības problemātika cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.
Šī gada labdarības maratons “Dod pieci!” izceļ vides pieejamības problemātiku cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, aicinot sabiedrību ieraudzīt to cilvēku ikdienu, kas saskārušies ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem. Šajā gadā sabiedriskie mediji uzsver ikvienas personas tiesības uz iespējami patstāvīgu dzīvi, norādot, ka 200 000 cilvēku vide ir šķērslis pilnvērtīgai dzīvei.

Maratona laikā saziedotie līdzekļi caur projekta partneriem – labdarības organizāciju Ziedot.lv un invalīdu un viņu draugu apvienību „Apeirons” tiks novirzīti līdzcilvēku atbalstam – pandusu un pacēlāju ierīkošanai, cilvēku dzīvesvietas labiekārtošanai, tehnisko palīglīdzekļu iegādei un citām vajadzībām, kas saistītas ar vides pieejamības uzlabošanu ārpus publiskās infrastruktūras.

 

Ar siltiem sveiciniem,
AAK valde

© 2013 Pony&Smith