Noslēdzies Youngtimer Rally Sigulda 2013

2013. gada 22. septembrī Latvijas Antīko automobiļu klubs organizēja Youngtimer Rally Sigulda 2013. Jau otro gadu youngtimer īpašnieki ar saviem spēkratiem pulcējās veiklības braucieniem un kalnā braukšanas sacensībām pa Lorupes gravas veco ceļu – trasi, kur vēsturiski notikušas arī Dzintara Volgas sacīkšu posmi.

Pasākumā piedalījās 54 ekipāžas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Skatītājiem bija aplūkojami ne tikai dažādu modeļu VAZ, Alfa Romeo, SAAB, BMW, bet arī Triumph TR3 un Spitfire, Austin-Healey 3000, DeLorean DMC-12, Citroen DS, Datsun 260Z, Porsche 356 un daudzi citi interesanti spēkrati.

Pat lietus nespēja izbojāt braukšanas prieku un vēlmi cīnīties par uzvaru. Tomēr pasākumā uzvaru izcīnija Juris Šics ar Porsche 924, otrajā vietā Normunds Kalvāns ar SAAB 900, bet trešo vietu dalīja Jānis Kušners ar BMW e21 un Jānis Kopštāls ar Alfa Romeo 75. Pasākums noslēdzās Rīgā ar apbalvošanu un sarunām pie mūsu draugiem Shot Cafe.

Milzīgs paldies mūsu uzticamajiem atbalstītājiem visas sezonas garumā – ProTec oficiālajam izplatītājam SIA “RA TECHNOLOGY”, Rīgas Motormuzejam, SIA „VALPRO”, Blue Shock Bike, Pony&SmithHotel KolumbsADPartsEuroParkERGOAmservShot CafeLiepājas un Siguldas pilsētām.

FOTO VIDEO

© 2013 Pony&Smith